Ceny energii w górę? Wymień okna na energooszczędne

Ceny energii w górę? Wymień okna na energooszczędne

Firma Bogdański – Fabryka Okien i Drzwi słusznie wskazuje na stale rosnące ceny energii, która służy m.in. do ocieplenia domu. Nasz partner proponuje rozpoczęcie oszczędzania od wymiany okien na te energooszczędne.

Okna Bogdański – PASYW TOP

Okna z kolekcji pasyw top to Okna 7 komorowe z trzema uszczelkami oporowymi o szerokości zestawu 100mm. Profile w kolorze czystej bieli. Okna referencyjne szer. 1230 mm, wys. 1480 mm z pakietem szybowym 52mm: Uw=0.57 W/m2K*. Jak podaje strona firmowa : Oferta przewiduje zastosowanie wkładki termo akustycznej. Tego typu okno posiada nawet do 50% lepsze właściwości cieplne. O 5% zwiększy się także ilość dodatkowego światła, więcej słońca w domu to nie tylko więcej ciepła, ale także lepsze samopoczucie w okresie zimowym.

Firma Bogdański opracowała nowy model, który jest wstanie utrzymywać „czyste okna” od wewnątrz (rama bez uszczelki – płetwy) i na zewnątrz. Okna białe są naprawdę białe, o wiele bielsze od innych podobnych na rynku.

W oknach kolorowych, tych z powłokami nowej generacji o gładkiej, nie ryflowanej strukturze zastosowano dodatkowo lakier hydrofobowy. Zanieczyszczenia zewnętrzne jak na świeżo woskowanej karoserii nie przywierają łatwo do okna, podmuch powietrza, opad deszczu usuwa je.

Poniżej zalety okien PASYW – TOP :

Ceny energii w górę? Wymień okna na energooszczędne

Pamiętaj, że w dalszym ciągu można skorzystać z tzw. ulgi termomodernizacyjnej ( wymiana okien może być do niej zaliczona ). Można zyskać nawet do 53.000.00 zł – szczegóły poniżej

https://www.podatki.gov.pl/pit/ulgi-odliczenia-i-zwolnienia/ulga-termomodernizacyjna/

Źródło :

http://www.bogdanski.com.pl/

Probiznes – wspieramy lokalny biznes !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.