Gór-Stal stawia na rozwój w regionie

Gór-Stal stawia na rozwój w regionie

Firma Gór-Stal zajmująca się produkcją płyt warstwowych to mocny punkt na biznesowej mapie regionu. Firma planuje rozbudowę zakładu w Gorlicach przy ul. Bieckiej. Przedmiotem inwestycji jest budowa budynku produkcyjno-magazynowego, który pozwoli zwiększyć możliwości firmy.

Gór-Stal istnieje na rynku producentów materiałów budowlanych od ponad16 lat, dostarczając rozwiązania dla budownictwa przemysłowego, mieszkaniowego oraz rolnictwa. Oferując szeroką gamę nowoczesnych płyt warstwowych ściennych, dachowych i chłodniczych. Drugim profilem działalności spółki jest produkcja płyt izolacyjnych termPIR® oraz IZOPROOF®. W listopadzie 2015 roku firma otworzyła nową fabrykę płyt izolacyjnych, która znajduje się w Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Bochni gdzie produkuje płyty izolacyjne przeznaczone do ocieplenia dachów, ścian, podłóg i innych przegród w budownictwie mieszkaniowym oraz przemysłowym. Spółka Gór-Stal zatrudnia ponad 200 osób, z czego ponad 130 osób pracuje w samych Gorlicach.

Gór-Stal, jako renomowany polski producent płyt warstwowych oraz izolacyjnych dostarcza swoje produkty dla setek obiektów w Polsce i Europie. Od początku swojej działalności skupiamy się na produkcji i sprzedaży wyrobów najwyższej jakości o doskonałych parametrach termoizolacyjnych, mechanicznych i ognioodpornych 

– podkreśla Jarosław Wilk, Dyrektor Zarządzający Gór-Stal Sp. z o.o.

Zakład w Gorlicach wyposażony jest w najnowocześniejsze i najbardziej zaawansowane technicznie w Europie linie do produkcji płyt warstwowych. Firma Gór-Stal wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów rozszerzyła asortyment produktów o płyty warstwowe z rdzeniem z wełny mineralnej. Otwarcie nowej linii technologicznej obyło się 22 listopada 2019 r. Gorlicach. Dzięki uruchomieniu linii do produkcji może zaoferować płytę warstwową z rdzeniem z wełny, która charakteryzuje się pełną kompatybilnością zamka i profilacji z płytą warstwową GS insPIRe z rdzeniem poliuretanowym typu PIR.

Lokalna firma jest więc jedną z firm dającą stałą pracę dla mieszkańców regionu.

Probiznes – wspieramy lokalny biznes !

Źródło :

https://www.halogorlice.info/wiadomosci/25025,gor-stal-inwestuje-i-stawia-na-rozwoj

https://www.gor-stal.pl/firma.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.