Moll Telecom Service – efektywne rozwiązania telekomunikacyjne

Moll Telecom Service – efektywne rozwiązania telekomunikacyjne

Moll Telecom Service Sp. z o.o. to wyjątkowa firma, która pomaga budować podmiotom gospodarczym rozwiązania telekomunikacyjne. Moll optymalnie dla potrzeb Twojej firmy przeciwdziała temu, co liczni operatorzy chcą osiągnąć.

Kim jest Moll Telecom ?

Jesteśmy firma konsultingową działającą w obszarze telekomunikacji. W szczególności specjalizujemy się w budowaniu oraz zarządzaniu nowoczesnymi rozwiązaniami telefonii stacjonarnej i komórkowej. Jesteśmy ekspertami ponieważ zajmujemy się tym od ponad 15 lat. W naszym zespole nie brak specjalistów z różnych dziedzin telekomunikacji, z jeszcze dłuższym stażem niż 15 lat. Z naszych usług korzystają korporacje, duże przedsiębiorstwa oraz średnie i małe firmy. Miedzy innymi LOT , Johnson & Johnson , czy sieć drogerii Douglas oraz PrintCare.

Nasze usługi są tak skonstruowane, aby pomóc klientowi od a do z. Od zaproponowania rozwiązania najbardziej optymalnego do potrzeb klienta, poprzez badanie benchmarketingowe- co daje rynek, poprzez wybór tego rozwiązania i wdrożenie. Wszystkim tym zajmuje się Moll.

Jakie usługi świadczymy ?

Dla klientów mamy dwie usługi do wyboru w bardzo atrakcyjnych formach rozliczenia.

Pierwsza z nich to optymalizacja kosztów telekomunikacyjnych (telefonia stacjonarna , komórkowa i łącza internetowe), wyjątkowość tej usługi to brak jakiegokolwiek ryzyka , ponieważ wynagrodzenie nasze jest na zasadach „success fee” , czyli abyśmy otrzymali wynagrodzenie Klient musi ponosić niższe rachunki za usługi do operatorów telekomunikacyjnych.  Podstawą tej usługi jest bardzo dokładna analiza potrzeb , którą wykonujemy za pomocą specjalistycznego oprogramowania . Program ten pozwala na symulację prognoz estymacyjnych kosztów każdego użytkownika, dzięki temu nasza analiza sprawdza się w 99,9%  w proponowanych rozwiązaniach, po naszej pracy. Dodatkową korzyścią może być dla klienta jest modernizacja rozwiań i stosowanej technologii .

Druga nasza usługa to zarządzanie telekomunikacją w firmie. Jest to połączenie pierwszej usługi z codziennymi obowiązkami i problemami korzystania z telekomunikacji w firmie. W każdej firmie ktoś się zajmuje tym obszarem, ale jest to przeważnie dodatkowe zajęcie lub można powiedzieć przypadkowe. My przejmujemy te obowiązki.

Czy jesteś adresatem naszych usług ?

Nasza usługa jest idealna dla firm, bo telekomunikacja to dla nas pasja, a nie przypadkowe działanie. Na każdy problem reagujemy natychmiastowo, obojętnie czy to jest błahy problem czy bardzo skomplikowany, czy dotyczy to usług czy sprzętów wykorzystywanych w firmie. Dodatkowo, codziennie analizujemy i kontrolujemy koszty usług.
Obecnie najbardziej “kosztotwórcze” elementy to korzystanie z roamingu i zakupu nowego sprzętu (telefonów komórkowych). Jesteśmy wstanie tak zbudować rozwiązanie, aby nigdy nie zaskoczyły klienta wysokie koszty dotyczące usług roamingowych. Przy tej usłudze najważniejsza jest bardzo dobra komunikacja z użytkownikami, oraz z operatorami telekomunikacyjnymi, aby móc szybko reagować na wszystkie problemy. Pomocne przy tym jest zbudowanie wspólnie z klientem procedury korzystania ze służbowej telefonii. Ta usługa jest płatna na zasadzie co miesięcznego ryczałtu, uzależniona od zakresu naszego wsparcia oraz od ilości wspieranych numerów.
Zasada jest tu taka , że koszt musi być bardzo atrakcyjny, a dodatkowo nasze działania wpływają na obniżenie opłat za usługi do operatorów, zakupu i serwisu sprzętu.

Jeśli zależy Ci na nowoczesnej telekomunikacji w Twojej firmie i na niskich kosztach za te usługi skontaktuj się z nami. www.moll.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.