Pizza Square. It’s slice to meet You!

Pizza Square. It’s slice to meet You!

Czasy pandemii. Branża gastronomiczna chyba najbardziej “oberwała” prawda ? Restauracje zamknięte oficjalnie na dwa tygodnie, do dziś borykają się z wieloma problemami. Na ulicach polskich miast, co rusz możemy napotkać ogłoszenia o wynajmie lokalu, jego sprzedaży, czy też o okazjonalnych ofertach używanego sprzętu gastronomicznego. Właśnie teraz, małym i średnim przedsiębiorcom potrzebne jest wsparcie.
Niewątpliwie na duchu podnoszą Nas informacje o nowopowstających lokalach. To znak, że lokalna przedsiębiorczość Polaków nie tylko nie zaginęła, ale ma się całkiem dobrze.

Pizza Square. Na przekór dziwnym czasom

Portal Probiznes z radością rekomenduje nowopowstający, krakowski start-up. Jest nam tym bardziej miło, że jest to projekt, którego tworzenia podjęli się właściciele z naszego regionu. Tyle od nas… popatrzcie co sami piszą o sobie :

Wszystko zaczyna się od miejsca, a dobre samopoczucie zaczyna się od dobrego jedzenia.
Pyszne ciasto, chrupiące krawędzie i moc najwyższej jakości składników to nasz znak. Wszystko w zgodzie z tradycją i sztuką. Każdy produkt którego używamy pochodzi wprost z Italii.
Pizza Square, to miejsce zostało stworzone dla wszystkich kochających pizzę przez tych, którzy również ją kochają.


Witaj w Pizza Square. It’s slice to meet You!

Gdzie Nas znaleźć w Krakowie ?


Właściciele zapraszają serdecznie do odszukania tego miejsca na kulinarnej mapie Krakowa. Polecają znaleźć ich także w mediach społecznościowych :

Facebook : Pizza Square Kraków

Jako portal Probiznes zachęcamy do skorzystania z usług Pizzy Square. Inne start-upy zaś do współpracy !


Probiznes – wspieramy lokalny biznes !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.