Twój inteligentny dom

Twój inteligentny dom

 

Możliwości

Aby życie było łatwiejsze i wygodniejsze, instalowane przez na systemy przejmą na siebie część obowiązków, które musisz wykonywać na co dzień, lub zdecydowanie je ułatwią. Poniżej przedstawiamy tylko skrócony spis możliwości systemów inteligentnych domów. Jeżeli potrzebujesz czegoś więcej – skontaktuj się z nami, jeżeli obecnie ni ma jeszcze technologii, która by zaspokoiła Twoje potrzeby, na pewno pojawi się w najbliższym czasie.
inteligentny dom

Oświetlenie

Sterowanie światłem jeszcze nigdy nie było tka łatwe. Nasze systemy pozwolą nie tylko na włączanie i wyłączanie dowolnych lamp zainstalowanych w Twoim domu na podjeździe i w ogrodzie, ale także na sterowanie natężeniem oświetlenia oraz barwą światła!

Dzięki dedykowanym aplikacjom na smartfona, którą skonfigurujemy dokładnie wg Twoich potrzeb, będą Państwo mogli zarządzać i sprawdzać stan oświetlenia przez internet, z dowolnego miejsca lub ustawiać kiedy światło ma automatycznie gasnąć lub zostać włączone.

Możemy również połączyć włączniki z czujnikami ruchu, tak aby światło nie paliło się w pomieszczeniach, w których nie jest potrzebne.

Ogrzewanie

W naszym klimacie ogrzewanie gra bardzo istotną rolę w komforcie życia. Aby podnieść jego standard a zarazem zwiększyć oszczędność energii przeznaczonej na ogrzewanie, podłączymy je do systemu inteligentnego domu.

Twój inteligentny dom  pozwoli Ci na dostosowanie temperatury w każdym pomieszczenie oddzielnie. Ponadto uwzględni on warunki atmosferyczne czy otwarte okna.

Nasze systemy to nie tylko oszczędności. Kiedy podłączymy Twoją pompę ciepła, kolektory słoneczne oraz piec do naszego systemu, będziesz zaskoczony, jak wpłynie to na ich wydajność.

Multimedia

Wyobraź sobie że po włączeniu telewizora, Twój inteligentny  dom zasłoni rolety w oknach oraz przygasi światła do poziomu pozwalającego na wygodny seans. Gdy z kolei wciśniesz pauzę aby wyjść do kuchni po przekąskę, światła zostaną łagodnie rozjaśnione abyś łatwo mógł tam trafić. To wszystko jest możliwe już dzisiaj!

Dodatkowo, Twój dom będzie pamiętał aby wyłączyć urządzenia multimedialne, gdy zapomną o tym Twoje dzieci oraz pomoże im odrobić lekcje, poprzez kontrolę czasu kiedy możliwe będzie ich używanie.

Natomiast kiedy wszyscy domownicy opuszczą dom, inteligenty dom odetnie zasilanie do wszystkich nieużywanych urządzeń, które niepotrzebnie czerpałby energię w trybie ‘stand by’.

Otoczenie domu

Twój dom zadba również o swoje otoczenie! Nasze systemy pozwolą Ci na:

  • zarządzanie oświetleniem wokół domu
  • sterowanie nawadnianiem
  • lepszy monitoring
  • dostosowanie natężenia  oświetlenie do faz księżyca
  • kontakt z kurierem, który stoi pod Twoją bramą a Ciebie nie ma w domu

Sterowanie

Sterowanie systemem inteligentnego  domu odbywa się najczęściej na dwa sposoby:

Smartfon lub tablet

Skonfigurujemy dostosowaną do Twojego domu aplikację na Twój smartfon lub tablet.

Dzięki zaawansowanej aplikacji będzie mógł sterować każdym aspektem Twojego inteligentnego domu, jak również odbierać informacje o sytuacjach alarmowych, które w nim miały miejsce. System zapyta Cię także czy np. w przypadku kiedy opuściłeś dom i zapomniałeś uzbroić alarm, czy ma to zrobić za Ciebie.

Inteligentny panel sterujący

Panel dotykowy jest świetnie zaprojektowanym urządzeniem zarówno pod względem funkcjonalności jak i nowoczesnego i ponadczasowego wyglądu, który pasuje do każdego wnętrza.
Dzięki Panelowi będziesz mógł sterować swoim inteligentnym domem za pomocą dotyku jak i gestów.

Dlaczego my?

Bezpieczeństwo i stabilność

Nasza firma bardzo dużo uwagi przykłada do bezpieczeństwa, dlatego nasze usługi wykonujemy tylko na sprawdzonych podzespołach, które zapewniają najwyższy jego poziom oraz stabilności działania systemu inteligentnego domu.

Branża inteligentnych domów i mieszkań rozwija się bardzo dynamicznie, dlatego ciągle podnosimy nasze kwalifikacje poprzez szkolenia, dzięki którym zawsze oferujemy najnowsze i najaktualniejsze rozwiązania.

Nowoczesne technologie

Aby sprostać Państwa oczekiwaniom cały czas rozwijamy naszą ofertę o najnowsze technologie dostępne na rynku.

W ostatnim czasie wprowadziliśmy do naszej oferty najnowszy system marki Grenton obsługujący coraz popularniejsze inteligentne domy. Jesteśmy autoryzowanym dealerem i instalatorem urządzeń tego producenta.

Doświadczenie i fachowość

Ponad 15 lat doświadczenia, wielu zadowolonych klientów prywatnych oraz firm, gwarantuje że nasze fachowość i rzetelność stoją na wysokim poziomie.

Lubimy to co robimy

Nowinki ze świata nowoczesnych technologii to nasza pasja i pole naszych głównych zainteresowań. Dlatego współpracując z nami masz pewność, że zaproponujemy Ci nie tylko standardowe rozwiązania, ale i najnowsze osiągnięcia z dziedziny inteligentnych mieszkań, które sprawią że Twoje życie będzie jeszcze wygodniejsze a Twój inteligentny dom bardziej ekonomiczny!

Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.webfor.pl

Wszelkie informacje można uzyskać po numerem telefonu: 517-462-338
lub
pisząc do nas:   biuro@webfor.pl

Redakcja Probiznes poleca!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.