Znajdź pracę w regionie. Sprawdź oferty firmy Innovaspal

Znajdź pracę w regionie. Sprawdź oferty firmy Innovaspal

Probiznes i Innovaspal Ośrodek Profesjonalizacji Kadr Sp. z o o. nawiązują współpracę

Miło nam jest poinformować, że będziemy mogli za pośrednictwem portalu Probiznes informować Państwa o najnowszych ofertach pracy w regionie. Braki na poszczególne stanowiska w Małopolsce lub na Podkarpaciu będą wyszukiwane i przedstawiane przez profesjonalny ośrodek szkoleniowy Innovaspal z siedzibą w Poznaniu.

Firma Innovaspal jest w trakcie realizacji projektu unijnego mającego na celu podniesienie kwalifikacji zawodowych uczestników projektu na terenie województwa małopolskiego. Poszukują oni specjalistów z różnych dziedzin, chętnych do podjęcia współpracy, w celu m.in. przeprowadzenia szkoleń lub kursów dla młodzieży.

Gdzie aplikować ? Jaka praca czeka na Ciebie ?

Poniżej przedstawiamy aktualne (22.06.2021 r.) oferty pracy, które został zamieszczone przez firmę Innovaspal, a dotyczą specjalistów z województwa małopolskiego. W razie zainteresowania, prosimy naszych czytelników o kontakt pod adresem e-mail : lm@innovaspal.pl bądź kontakt pod numerem telefonu: 664 966 551.

Jeżeli tylko taka forma się przyjmie, bardzo chętnie zaprosimy Państwa do dedykowanego modułu zawierające szereg konkretnych ofert pracy z naszego regionu.

A oto najnowsze oferty :

Szukasz pracy lub może chcesz dać pracę ? – Zapraszamy do kontaktu probiznes@probiznes.biz.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.