Delikatesy Szubryt – początek dużej sieci sklepów w Polsce ?

Delikatesy Szubryt – początek dużej sieci sklepów w Polsce ?

Jadąc przez miejscowość Skołyszyn na Podkarpaciu, drogą krajową 28, możemy dostrzec logotyp znanego przedsiębiorcy z regionu. Nie jest to jednak filia zakładów mięsnych. Nie jest to również sklep firmowy sprzedający tego typu wyroby. Jak określa właściciel jest to “gorący adres na mapie naszej sieci handlowej”. Czy to początek nowej, dużej sieci delikatesów na południu kraju ?

Od mięsnego potentata do wielkiej sieci sklepów ?

Sklepy mięsne firmy Szubryt to w naszych miejscowościach znany widok. Pytanie czy przyjmą się również sklepy pod tym szyldem o różnorodnym asortymencie? Wszak konkurencja nie jest mała. Zakłady mięsne Szubryt od ponad 20 lat serwują wędliny, stale poszerzając swój rynek zbytu. Jak podkreśla sam prezes firmy Pan Zbigniew Szubryt :

Od zawsze kierujemy się zadowoleniem naszego klienta, wsłuchując się w jego opinie i sugestie,  pielęgnując najlepsze tradycje naszego regionu w produkcji wędliniarskiej. Naszym celem jest produkować wędliny unikalne i tradycyjne, z zachowaniem najwyższych, europejskich standardów jakościowych.

Zbigniew Szubryt – Prezes firmy

W miejscowości Skołyszyn (między Gorlicami a Jasłem) został otworzony sklep w formule Delikatesy Centrum. Jak informuje strona internetowa producenta: Na ponad 600 m2 powierzchni znajdziemy bogaty i różnorodny asortyment w przystępnych cenach. To typowe delikatesy, gdzie znajdziemy przetwory mięsne, pieczywo, warzywa i owoce.

Kto wie, być może lokalna firmy dogoni kiedyś tak wielkie marki jak Delikatesy Centrum czy nawet Biedronkę. Czego oczywiście życzymy !

Źródło :

http://www.szubryt.pl/blog/delikatesy-szubryt-skolyszyn

Probiznes – wspieramy lokalny biznes !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *